-Estrutura / Locais da CIG

GalizaCIG-

Volver a Estructura e ObxectivosVolver a Actualidade
 
Locais da CIG
 
Estrutura nacional | Estrutura comarcal | Federacións | FORGA | Departamentos
 

Estrutura Nacional


Local CIG Enderezo CP-Localidade Tel Fax
Sede Central Miguel Ferro Caaveiro, 10 15703-Santiago 981
564300
981 571082
Local Nacional Gregorio Espino, 47 entrechán 36205-Vigo 986
262679
986 262781
 
Estrutura nacional | Estrutura comarcal | Federacións | FORGA | Departamentos
 

Estrutura Comarcal


Local CIG Enderezo CP-Localidade Tel Fax
Vigo Gregorio Espino, 47 entrechán
vigo@galizacig.net
36205-Vigo 986
262689
986 262844
O Morrazo Atranco, 16 entrechán
omorrazo@galizacig.net
36940-Cangas 986
302987
986 302987
O Porriño A. Palacios (casa sindical)
oporrinho@galizacig.net
36400-O Porriño 986
337263
986 338744
A Guarda Rúa da Guía, 3 baixo
aguarda@galizacig.net
36780-A Guarda 986
610465
986 610465
Pontevedra Pasantería, 1 baixo
pontevedra@galizacig.net
36002-Pontevedra 986
852950
986 855050
A Estrada Castelao, 16 baixo
aestrada@galizacig.net
36680-A Estrada 986
590900
986
590047
Cambados Infantas, 7-1º
cambados@galizacig.net
36630-Cambados 986
542743
986
542743
O Grove Luís Casais, 3 entrechán D2
ogrove@galizacig.net
36980-O Grove
Vilagarcía Alexandre Bóveda, 2-2º
vilagarcia@galizacig.net
36600-Vilagarcía 986
505323
986 506450
A Illa Cantiño, s/n
ailla@galizacig.net
36626-A Illa
Marín Calvo Sotelo, 110 entrechán
marin@galizacig.net
36900-Marín 986
882509 
986 882509
Lalín Areal, 1 entrechán 3
lalin@galizacig.net
36500-Lalín 986
782191 
986 782191
Ourense Parque San Lázaro, 12-4º
ourense@galizacig.net
32003-Ourense 988 233134 988 222855
O Carballiño Carlos Belo, 2 baixo 32500-O Carballiño 988 272811 
O Barco Praza do Concello, 2-1º
obarco@galizacig.net
32300-O Barco de Valdeorras 988 321511 988 326723
Verín Doutor Pedro González, 5-1º
verin@galizacig.net
32600-Verín 988 412345 988 411013
Ribadavia Praza San Eiján, 1 baixo  32400-Ribadavia 649 942831
Xinzo Casa Sindical
Campo do Toural, s/n
xinzo@galizacig.net
32630-Xinzo de Limia 988 462583 988 462583
Trives San Bartolomé, s/n 32780-A Póboa de Trives
A Coruña Avenida Alfonso Molina, s/n.
Ed Sindical, 6º andar
acorunha@galizacig.net
15008-A Coruña 981 169293 981 151539
Betanzos Avenida de A Coruña, s/n-2º
betanzos@galizacig.net
15300-Betanzos 981 774988 981 774988
Carballo Río Sil, 52 baixo
carballo@galizacig.net
15100-Carballo 981 703169 981 703169
Cee Travesía do Matadoiro, 3-2º
cee@galizacig.net
15270-Cee 981 745266 981 745266
Ferrol Eduardo Pondal, 41/43 entrechán
ferrol@galizacig.net
15403-Ferrol 981 358750 981 358760
As Pontes Balsa, 28
aspontes@galizacig.net
15320-As Pontes 981
451510
981 452919
Santiago Miguel Ferro Caaveiro, 10
santiago@galizacig.net
15703-Santiago 981 583200 981 583934
As Rías Xeneral Franco, 64/66-3º
asrias@galizacig.net
15635-Ribeira 981 873654 981 874039
Noia Xosé Suárez, 2-2º
noia@galizacig.net
15200-Noia 981 823754 981 823754
Lugo Ronda da Muralla, 58 baixo
lugo@galizacig.net
27003-Lugo 982 225812 982 253891
Vilalba Campo da Feira, s/n-2º esquerda
vilalba@galizacig.net
27800-Vilalba 982 512556
Sarria Rúa Nova, 60-entrechán A.
sarria@galizacig.net
27600-Sarria 982 533672 982 533672
Chantada Xoán XXIII, 23-1º dereita
chantada@galizacig.net
27500-Chantada 982 441111 982 441111
Monforte Inés de Castro, s/n
monforte@galizacig.net
27400-Monforte 982 403005 982 403005
A Mariña García Dóriga, s/n-2º
amarinha@galizacig.net
27850-Viveiro 982 561541 982 551985
Ribadeo Avenida de Galiza, 20-3º
ribadeo@galizacig.net
27700-Ribadeo 982 129593 982 129593
Burela A. Pardiñas, 137-2º dereita
burela@galizacig.net
27880-Burela 982 581861 982 581861
 
Estrutura nacional | Estrutura comarcal | Federacións | FORGA | Departamentos
 

Federacións


Local CIG Enderezo CP-Localidade Tel Fax
FGAMT Gregorio Espino, 47 entrechán
fgamt@galizacig.net
36205-Vigo 986 827929 986 262781
Administración
Pública
Gregorio Espino, 47 entrechán
administracion@galizacig.net
36205-Vigo 986 827927 986 373244
Banca, Aforro
e Seguros
Parque de San Lázaro, 12-4º
banca@galizacig.net
32003-Ourense 988 255637 988 222855
Construción
e Madeira
Gregorio Espino, 47 entrechán
construcion@galizacig.net
36205-Vigo 986 827933-34
Ensino Miguel Ferro Caaveiro, 10-2ª
ensino@galizacig.net
15703-Santiago 981 576800 981 575839
Metal Gregorio Espino, 47 entrechán
metal@galizacig.net
36205-Vigo 986
827939-40
986 262781
Químicas
e Enerxía
Avenida Alfonso Molina, s/n (km 2). Edificio Sindical, 8º andar.
quimicas@galizacig.net
15008-A Coruña 981 169815 981 151539
Servizos Avenida Alfonso Molina, s/n.(km 2). Ed Sindical, 6º andar
servizos@galizacig.net
15008-A Coruña 981 169894 981 151539
Sanidade Gregorio Espino, 47 entrechán
sanidade@galizacig.net
36205-Vigo 986 827942-43 986 262781
 
Estrutura nacional | Estrutura comarcal | Federacións | FORGA | Departamentos
 

FORGA
www.forga.org


Estrutura CIG Enderezo CP-Localidade Tel Fax
Sede Central Avenida Aeroporto, 92 baixo
forgasc@forga.org
36205-Vigo 986 272075 986 281295
Vigo Avenida Aeroporto, 92 baixo
vigo@forga.org
36206-Vigo 986 280776 986 280931
Pontevedra Médico Ballina, 14 baixo
pontevedra@forga.org
36155-Pontevedra 986 833015 986 874121
A Coruña Avenida Rosalía de Castro, 94
corunha@forga.org
15172-Oleiros 981
639718
981
141510
Ferrol Eduardo Pondal, 41/43 entrechán
ferrol@forga.org
15403-Ferrol 981 350644 981 351143
As Pontes Polígono dos Airiños, 70/72
aspontes@forga.org
15320-As Pontes 981
445024
981
445024
Santiago Palmeiras, parc 21A
santiago@forga.org
15895-O Milladoiro (Ames) 981 941628 981 941629
Lugo Ramiro Rueda, 11/13 baixo
lugo@forga.org
27003-Lugo 982 253865 982 253865
Burela Arcadio Pardiñas, 137
burela@forga.org
27880-Burela 982 581861 982 581861
Ourense Río Mao, 27 baixo
ourense@forga.org
32001-Ourense 988 373707 988 373851
 
Estrutura nacional | Estrutura comarcal | Federacións | FORGA | Departamentos
 

Departamentos


Estrutura CIG Enderezo CP-Localidade Tel Fax
Migración
Vigo
Gregorio Espino, 47 entrechán
migracion@galizacig.net
36205-Vigo 986 827971-2-3 986 263000
Migración
Santiago
Miguel Ferro Caaveiro, 10
migracionsantiago@galizacig.net
15703-Santiago 981 577074 981 583934
Migración
Pontevedra
Pasantería, 1-baixo
migracionpontevedra@galizacig.net
36002-Pontevedra 986 852589 986 855050
Migración
A Coruña
Avenida Alfonso Molina, s/n.
Ed Sindical, 6º andar
migracionacorunha@galizacig.net
15008-A Coruña 981 131895 981 151539
Normalización Miguel Ferro Caaveiro, 10.
normalizacion@galizacig.net
15703-Santiago 981 564300 981 571082
 

Local Madrid


Local CIG Enderezo CP-Localidade Tel Fax
Local Madrid Carretas, 14-6ºC
madrid@galizacig.net
28012-Madrid 915
215019 
915
216968
 
Volver a Estructura e ObxectivosVolver a Actualidade

Volver ao princípio


Ir á páxina de inicio
Confederación Intersindical Galega
www.galizacig.com

ÚLTIMA REVISIÓN: 06/10/2007
cig.informatica


 

web-espello en www.galizacig.org
e
www.galizacig.net (mirrors)


Para estar ao día da actualidade sindical en Galiza, subscríbete á lista de correo da CIG e recibe puntual notificación das
novas informacións, artigos, documentos, publicacións, convenios colectivos... que ofrece a CIG na sua páxina web galizacig.com.

Apúntate en: http://www.elistas.net/lista/galizacig/alta